Dřevěný konferenční stolek Unis 00402 – recenze a popis produktu


Provedení

Konferenční dřevěný stolek je vyrobený ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu. Stůl má rozměry 90 x 60 x 45 cm. Jeho design je inspirovaný selským stylem, což se odráží v použitých materiálech a zdobení.

Soustružené ozdobné nohy předurčují jeho začlenění do stylového selského interiéru. Tyto nohy jsou nejen esteticky pěkné, ale také velmi stabilní a pevné. Stůl tak nehrozí, že by se převrhl a jeho nohy nečiní žádné zbytečné kraky či zvuky.

Spodní police má oblý tvar, což šetří prostor a také působí zajímavě. Prostor pod police je dostatečně velký na uložení knih, magazínů nebo dokonce drobných květináčů.

Povrchová úprava

Stůl je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Pokud byste si ale přáli úpravu povrchu provedenou jinak, nabízíme možnost objednání tohoto stolu i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy.

Stůl Unis 00402 bude skvělým vybavením jakéhokoliv interiéru. Jeho jedinečný a stylový design bude oživovat jak byt nebo dům, tak i kancelářské prostory.

Prolink: Pokud tě zajímá tento krásný dřevěný stůl, určitě se podívej na produktovou stránku zde.

Obrázky

Dřevěný konferenční stolek Unis 00402

Dřevěný konferenční stolek Unis 00402

Věříme, že ti náš popis tohoto produktu pomohl a získal sis představu o tom, jak bude vypadat v tvém interiéru.