Eka Předsíňová stěna s panely Trinity 14: Stylové řešení pro vstupní prostory v bílém a tmavě hnědém odstínu (2308)

Eka Předsíňová stěna s panely Trinity 14 je skvělou volbou pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní a netradiční řešení pro své vstupní prostory. Botníková stěna Trinity je vyrobena z kvalitních materiálů a jejím hlavním prvkem jsou čalouněné panely, které dodávají předsíni luxusní a elegantní vzhled.

Novinka na českém trhu – čalouněné panely

Trinity je úplnou novinkou na českém trhu, protože jako jedna z mála předsíňových stěn využívá čalouněných panelů. Ty jsou umístěny na zadní straně botníku a spolu s ostatními prvky tvoří jedinečný celek. Panelů je celkem 15 a jsou v různých velikostech. Rozměry botníku lze najít na poslední fotografii.

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek viz. nabídka zde.

Vybírejte z mnoha barevných variant

Předsíňovou stěnu Trinity nabízíme v mnoha barevných variantách, které si může každý zákazník vybrat podle svých představ. Mezi nejoblíbenější patří bílá, bílá/sonoma, sonoma a grafít. Barvu dekoru dřeva a látka lze měnit podle přání zákazníka. Pokud máte speciální požadavky, prosím sdělte nám je v objednávce.

Předsíňová stěna obsahuje:

  • 1 ks – botník 100 cm,
  • 1 ks – šatní skříň 45 cm
  • 4 ks – čalouněný panel 38×30 cm
  • 2 ks – čalouněný panel 50×40 cm
  • 8 ks – čalouněný panel 50×30 cm
  • 1 ks – čalouněný panel 38×15 cm

Předsíňová stěna Trinity je dodávána v demontu v kartonové krabici, součástí balení je návod a spojovací materiál. U předsíňové stěny není součástí balení upevňovací materiál na zeď a lze jej přikoupit v příplatkovém parametru.

Variabilní rozložení předsíňové stěny

Díky barevným variantám a různým rozměrům panelů je možné předsíňovou stěnu Trinity sestavit podle vlastních představ. Panely lze snadno upevnit na zeď pomocí montážního le