Expedo Konferenční stolek SUNTO – styl, kvalita a praktičnost v jednom!


Základ vystavěný na neotřelém designu v industriálním stylu

Pokud hledáte konferenční stolek, který skvěle zapadne do vašeho prostoru, nemusíte dál hledat. Konferenční stolek SUNTO od výrobce Expedo nabízí neotřelý design v průmyslovém stylu, který dokonale oživí každý obývací pokoj. Základ tvoří ozdobná kovová konstrukce v černé barvě, která zajistí pevnost a stabilitu.

Kulatá odkládací plocha z dýhy v dekoru přírodního ořechu

Stůl disponuje kulatou odkládací plochou, která je vyrobena z dýhy v dekoru přírodního ořechu. Tento materiál nejenom vypadá skvěle, ale také je velmi odolný. Díky tomu bude váš konferenční stolek SUNTO vypadat jako nový i po několika letech používání.

Menší prostor? Žádný problém!

Navíc je konferenční stolek SUNTO díky svým rozměrům vhodný i do menších obývacích pokojů. Jeho atraktivní vzhled a praktičnost ho dělají ideálním kandidátem pro každý prostor.

Shrnutí:

– Konferenční stolek
– Kovová konstrukce
– Kulatá plocha z dýhy
– Industriální styl

Nabízíme výběr kvalitních materiálů

Výrobce Expedo si zakládá na kvalitě a nabízí pouze nejkvalitnější materiály. Konferenční stolek SUNTO je vyroben z dýhy a kovu, díky čemuž je velmi odolný a vydrží vám další roky.

Chcete si pořídit tento unikátní konferenční stolek SUNTO? Nechte se inspirovat na BestNabytek.cz

Expedo Konferenční stolek SUNTO - styl, kvalita a praktičnost v jednom!

Finální výrobek je opravdu působivý. Konferenční stolek SUNTO kombinuje styl, praktičnost a kvalitu, aby se vám líbil a vyhovoval po stránce ergonomické. Protože z této krásné dekorace se stanou stěžejní prvky každého interiéru.