Herding Bavlněné povlečení s motivem Delfínů pro jednolůžko a polštář, rozměr 140 x 200 cm a 70 x 90 cm

Povlečení, které si i vy zamilujete na první pohled. Originální bavlněné povlečení s motivem delfínů bude ozdobou každého pokoje. Je vyrobeno z příjemné bavlny, která zaručuje rozměrovou a barevnou stálost povlečení. Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard 100.

Kvalitní bavlna pro dobrý spánek

Když si chcete dopřát kvalitní spánek, je důležité volit nejen kvalitní matrace a polštáře, ale také povlečení. Herding Bavlněné povlečení je ideální volbou pro ty, kteří chtějí pohodlí a zároveň i designovou ozdobu svého ložnice.

Toto povlečení je dostupné na Sidonia.cz.

Bezpečné pro děti i dospělé

Díky tomu, že Herding Bavlněné povlečení disponuje certifikátem Öko-Tex Standard 100, můžete si být jisti, že povlečení je bezpečné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Certifikace potvrzuje, že povlečení splňuje přísná kritéria týkající se škodlivých látek a zdravotní nezávadnosti.

Kompletní souprava

Herding Bavlněné povlečení v sobě ukrývá celou soupravu pro jednolůžko. Kromě povlaku na přikrývku o velikosti 140 x 200 cm zahrnuje i povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm. Souprava je dostupná v originálním designu s nádhernými delfíny, kteří zdobí celou plochu povlečení.

Krátké suchání a snadná údržba

Krátké suchání a praní v pračce na 60 °C postačí pro zachování kvality a dlouhodobé barevné stálosti Herding Bavlněné povlečení. Díky tomu jej můžete používat dlouhodobě a ušetříte si tak nákupy nového povlečení.

Herding Bavlněné povlečení s motivem Delfínů