Hoorns Medově hnědá rohová látková pohovka Merton 318 cm – pravá: Královský komfort a luxus v elegantním designu


Hoorns přináší do vašeho domova kousek luxusu a pohodlí. Nová rohová látková pohovka Merton s délkou 318 cm a pravým rohem je to pravé řešení pro vaši obývací místnost.

Precizně navržená rohová pohovka pro celou rodinu

Pohovka Merton od značky Hoorns je nejen krásná, ale také velmi pohodlná. Její sedáky jsou plně výplňové a opěrné polštáře jsou vyrobeny z kvalitního a měkkého materiálu, který dodává pohovce dodatečnou vláčnost.

Rozměry pohovky: 318 x 210 x 86 cm (délka x šířka x výška)

Pohovka je ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří často přijímají hosty. Díky své rozloze mohou pohodlně sedět a odpočívat na ní až tři až čtyři osoby.

Martindale 100.000

Pohovka je čalouněna látkou s martindale 100.000, což z ní činí velmi trvanlivou a vhodnou volbu pro každodenní použití. Martindale hodnota udává, jaké je opotřebení dané látky a jak dlouho vydrží bez vad.

Stylový design pro moderní i retro interiéry

Pohovka Merton má elegantní a moderní design, který se hodí do každého interiéru. Vhodně doplní jak moderní, minimalistické byty, tak i retro styl.

Pohovka ze stejnojmenné kolekce Hoorns

Pro dokonalou souhru nábytku můžete pohovku Merton doplnit také o podnožku ze stejnojmenné kolekce. U nás ji najdete v různých barvách, tak si můžete vybrat tu, která nejvíce odpovídá vašemu vkusu.

Dostupná i s levým rohem

Pokud preferujete rohovou pohovku s levým rohem, tak to není problém. Pohovka Merton je dostupná i v této variantě, tak si můžete vybrat podle vašich potřeb.

Pusťte si film, zapalte svíčku a pohodlně se usaďte i s celou rodinou

Link k produktu:

Hoorns Medově hnědá rohová látková pohovka Merton 318 cm – pravá

S pohovkou Merton můžete zažít nezapomenutelné chvíle s celou rodinou nebo s přáteli. Můžete si pustit váš oblíbený film, zapálit svíčky a užívat si maximální pohodlí na vaší nové pohovce.

Vyberte si luxus a pohodlí s novou pohovkou Merton od značky Hoorns!

Hoorns Medově hnědá rohová látková pohovka Merton 318 cm - pravá