Hřejivá tmavě šedá deka z merino vlny Native Natural ve velikosti 220 x 200 cm

Hřejivá deka z merino vlny Native Natural ve velikosti 220×200 cm

Pravděpodobně každý z nás má oblíbenou deku, která mu přináší pocit útulí a bezpečí. Ale co kdybychom vám teď řekli, že toto pohodlné místo může být ještě dokonalejší? Pokud hledáte deku, která skvěle hřeje, je příjemná na omak a navíc i zdravotně nezávadná, řešení pro vás právě máme…

Merino – ta nejlepší vlna

Pokud jste nikdy neslyšeli o merinu, měli byste si o této odrůdě ovčí vlny přečíst několik slov. Merino je totiž dnes považováno za jednu z nejkvalitnějších vln na světě. Její vlákna jsou extrémně tenká a velmi jemná, díky čemuž narozdíl od běžné ovčí vlny neteče, ani neštípou. A právě díky vlastnostem merina se mu první řadí i deka Native Natural.

Propojení kvalitních materiálů

Native Natural je vícevrstvá deka, což znamená že byla tvořena spojením několika vrstev merina a také jiných přírodních materiálů. Tento unikátní proces výroby umožnil dosáhnout celkové optimální kombinace jednotlivých vlastností a zabezpečil, aby nás deka dokonale hřála, ale zároveň nebyla příliš těžká.

Výhody merino vlny

A co tedy zaručuje merino vlna? Začněme tím, že merino splňuje požadavky nejanspruchsvějších alergiků, protože přírodní keratinové vlákno neobsahuje způsobující alergie – lanolin. Další vylepšení v oblasti péče o alergiky nabízí i speciální úprava povrchu vláken COOL effect, která zajišťuje vysokou propustnost vzduchu a prodyšnost deky.

Pokud se bojíte, že se deka hromadí prach, nebo jiné nečistoty, tak se nemusíte ničeho obávat. Merino má totiž schopnost odolávat nečistotám, které z něj snadno klesají.

A co když je Vám během noci teplo, nebo stojíte před problémem, kdy se s dekou pěstujete v létě? I v tomto případě bude Native Natural dokonalou volbou. Díky nízké zásobnosti deka dokáže regulovat teplotu a odvádět vlhkost, takže nebudete cítit pocit lepkavosti.

Hřejivý spánek jako na obláčku

Takže jo, merino je skutečně ten nejlepší materiál k výrobě dek. Jestliže je navíc propojen správnými způsoby, jako v případě deky Native Natural, není čím se divit, že se pod ní vaše tělo bude cítit jako na obláčku.

A co když si ji prostě musíte mít kdykoliv s sebou? Native Natural je naštěstí dostupná skoro kdekoli, jako například zde.

Merino Dark Grey Blanket

Nemusíte se tedy o ničem starat a můžete si užívat teplo, pohodu a relaxaci kdekoli vám to vyhovuje.

Merino Blanket in Bedroom

Tak a teď už se tedy, prosím, pusťe do objednávání. Protože život bez hřejivé, teplé, jemné a zároveň zdraví neškodné deky není úplný. A když už se do ní teď celou naši duší zamilujete, můžete ji být jisti, že ji nebudete chtít dávat pryč.