Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem – luxusní kousek do vaší jídelny


Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem

Luxusní kousek do vaší jídelny

Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem je moderním kouskem, který okouzlí nejen minimalistickým designem, ale také kvalitním zpracováním a použitými materiály. Pokud toužíte po eleganci a sofistikovanosti ve vaší jídelně, tak tento jídelní stůl je pro vás tím pravým výběrem.

Popis stolu

Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem má desku zhotovenou z dýhované MDF v dekoru bílého mramoru. Tento materiál dodává stolu světlý, čistý, a moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru. Nohy jsou z práškované oceli v bílé barvě, což dodává stolu potřebnou stabilitu a pevnost.

Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem má notně velikost 180 x 90 x 75 cm. Takže se na něj bez problémů vejde celá rodina či skupina přátel. Je určený pro pohodlné sezení a jednoduchou údržbu.

Výhody jídelního stolu DENVER

  • Moderní vzhled, jenž jistě zaujme vaše hosty.
  • Vysoká kvalita použitých materiálů, pro dlouhou životnost.
  • Velká deska, dokonalá pro společné stolování.
  • Snadná údržba, jenž vám ušetří drahocenný čas.

Závěr

Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem je kvalitním, moderním jídelním stolem, jenž se hodí do každého interiéru a přidá mu eleganci a luxus. Pokud hledáte kus nábytku, který dokáže okouzlit oko, tak je tento stůl pro vás to pravé ořechové. Navíc s jeho velkou deskou si budete moci pohodlně oddychnout a pochutnat si na výborném jídle s rodinou a přáteli. Objednat si ho můžete na https://www.isolund.cz/produkt/halmar-jidelni-stul-denver-bily-mramor. Nenechte si ujít šanci vlastnit tento skvělý kousek nábytku!

Jídelní stůl DENVER od Halmaru s bílým mramorem