KARE Design Dekorativní květináč David – černý: Stylová a praktická výzdoba pro vaše rostliny

KARE DESIGN Dekorativní květináč David – černý: Dekorativní květináč David je vyroben ze sklolaminátu v černé barvě. Na hlavě Davida je místo, které je určeno pro květináč s pokojovou květinou nebo může být tento otvor využit na aranžování sušených či umělých květin.

Stylový a krásný bytový doplněk

Krásný bytový doplněk perfektně ozdobí každý pokoj, skvěle vynikne v moderním i ve stylově laděném interiéru. Květináč není vodotěsný, je pouze dekorativní, proto je nutné dát v případě umístění pokojové květiny pod květinu tácek nebo nepropustnou nádobu.

Praktická a stylová výzdoba

Dekorativní květináč David není jenom krásným kouskem do interiéru. Je také praktický, protože je možné do něho umístit jak květinu, tak sušené nebo umělé květiny.

Dekorativní květináč David je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají praktickou a přitom originální výzdobu do svého domova. Pokud také hledáte ty nejlepší možnosti, jak ozdobit svůj interiér, určitě se podívejte na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/kare-design-dekorativni-kvetinac-david-cerny, kde si můžete KARE Design Dekorativní květináč David objednat.

Elegantní černá barva

Květináč je navíc v elegantní černé barvě, která dodá vašemu interiéru nezaměnitelný šmrnc. Květináč je také dostatečně velký na to, aby do něj mohla být umístěna i větší rostlina, což z něj dělá ještě průměrnější výbavu pro váš interiér.

KARE Design Dekorativní květináč David - černý