Nástěnné břidlicové hodiny AMS 9517 – design i kvalita v jednom!

Atypické naturální hodiny vyrobeny z dokonale opracované přírodní břidlice ozvláštní váš obývací pokoj a také skvěle zapadnou do interiéru pracovny. Kombinace břidlice a kovu, designového zpracování dělá z hodin elegantní kousek pro interiér vašeho domova.

AMS 9517 břidlicové hodiny

Quartzový hodinový stroj na baterii. Prodloužená záruka na 3 roky! Nástěnné, stolní a podlahové hodiny AMS jsou spojením elegance a precizní německé kvality. Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny již více jak 100 let v německém Black Forestu. Německé hodiny AMS jsou hodiny s trvalou hodnotou.

Natunální materiál

Přírodní břidlice, z které jsou tyto nástěnné hodiny vyrobeny, dodávají celému designu charakteristický vzhled. Každá břidlice se liší množstvím a velikostí skvrn a řízků, což dává každému kusu unikátní ráz.

Akcent na přírodnost.

Funkčnost a preciznost

Hodiny jsou vybaveny quartzovým hodinovým strojem na baterii, což zaručuje vysokou přesnost času. Díky němu si můžete být jisti, že nikdy nepřijdete o důležitou schůzku či rande.

Zábava je náhoda, ale čas ne.

Kvalitní zpracování

Hodiny AMS se mohou pochlubit precizním zpracováním a kvalitou. Tyto hodiny kostičkovaného designu jsou vyráběny v Německu, kde se specializují na výrobu kvalitních hodin již více jak sto let.

AMS 9517 břidlicové hodiny detail

Mistři svého řemesla.

Závěr

Pokud hledáte nástěnné hodiny, které zaujmou a dodají vašemu domovu nezaměnitelný ráz, břidlicové hodiny AMS 9517 jsou tím pravým výběrem. Díky svému atypickému a jedinečnému designu, kvalitnímu zpracování a preciznosti vám tyto hodiny slouží po mnoho let, aniž by ztratily na své kráse. Navíc máte možnost si je pořídit s prodlouženou 3letou zárukou!

A takové klenoty jako jsou tyto AMS 9517 hodiny seženete jen na stránkách:

www.velkynabytek.cz