Nástěnné hodiny ADVENTURE: Originální design skla 20 x 60 cm


Nástěnné skleněné hodiny ADVENTURE jsou tvořeny obrazem tříbarevných dřevěných desek, na kterých je v horní části usazen ciferník a ve spodním anglický nápis, že je čas na nová dobrodružství. Tento originální design skla 20 x 60 cm dodá vašemu interiéru nejen vzhledovou atraktivitu, ale také praktickou hodnotu, díky které budete mít vždy přehled o čase.

Nastěnné hodiny ADVENTURE: Jednoduchý montážní systém

Většina nástěnných hodin má složitý montážní systém, ale s nástěnnými hodinami ADVENTURE to není problém. Hodiny jsou vybaveny jednoduchým závěsným systémem, díky kterému je instalace snadná a rychlá. Stačí jen vybrat vhodné místo na stěně a pomocí přiložených šroubů a hmoždinek hodiny snadno upevnit.

Nástěnné hodiny ADVENTURE: Ideální pro každý interiér

Nástěnné hodiny ADVENTURE jsou navrženy tak, aby se hodily do každého interiéru. Stylový design v kombinaci s tříbarevnými dřevěnými deskami a sklem dodá interiéru moderní vzhled. Nápis „It’s time for new adventures“ v dolní části hodin napovídá vašim hostům, že jste nejen styloví, ale také dobrodružní lidé.

Nástěnné hodiny ADVENTURE: Ideální jako dárek

Pokud hledáte originální dárek pro své blízké nebo přátele, nástěnné hodiny ADVENTURE jsou tou správnou volbou. Stylový design v kombinaci s kvalitním zpracováním a praktickým využitím udělají radost nejen milovníkům designu, ale také všem, kteří rádi cestují a objevují nová místa.

Kde zakoupit nástěnné hodiny ADVENTURE?

Nástěnné hodiny ADVENTURE můžete zakoupit na webových stránkách Naradi.cz.

Nástěnné hodiny ADVENTURE

Pokud chcete přinést do svého interiéru moderní design a praktickou hodnotu, nástěnné hodiny ADVENTURE jsou tou správnou volbou. Navštivte webové stránky a objednejte si je ještě dnes!