Nástěnné zrcadlo Carryhome – ideální ozdoba domova!

Kdo by si nepřál mít doma krásné a praktické nástěnné zrcadlo? Pokud hledáte moderní, designové a kvalitní zrcadlo, rozhodně se zaměřte na produkt Carryhome. Toto zrcadlo vyniká nejen svým krásným designem, ale i svými praktickými vlastnostmi, které oceníte hlavně v každodenním užívání.

Nástěnné zrcadlo 70/110/2,8 cm – Typ: 105-347

Nástěnné zrcadlo Carryhome je ideální volbou pro ty, kteří hledají perfektní dekorační prvek pro svůj interiér. Toto zrcadlo má rozměry 70/110/2,8 cm a díky svému designu dokáže skvěle ozvláštnit každý prostor. Jeho typický rámování ze sléváného materiálu MDF ve stříbrné crashed barvě, dodává zrcadlu jedinečný vzhled.

Pokud se rozhodnete pořídit si nástěnné zrcadlo Carryhome, můžete si být jisti, že získáte kvalitní produkt, který splní vaše očekávání. Zrcadlo Carryhome je totiž vyrobeno z kvalitních materiálů, které garantují dlouhou životnost výrobku a první třídu zpracování.

Rám MDF stříbrná crashed – cca 70 x 110 cm

Jak již bylo zmíněno výše, hlavní částí nástěnného zrcadla od značky Carryhome je jeho rám. Rám je nám nabízen ve stříbrné crashed barvě, což jistě ocení každý, kdo má rád moderní design. Kromě krásného vzhledu je však MDF rámování velice pevné a odolné proti poškrábání.

Samotné zrcadlo je pak po všechny strany opatřeno zábranami, které zaručují jeho bezpečnost a zejména ochranu proti možnosti poškození během transportu. Navíc je v celkové velikosti zrcadla zahrnut kvalitní a velmi účinný uchycovací systém, s nímž nebude instalace žádný problém a ani zručnost není pro jeho připojení třeba.

Dělá úžasné pozitivum na billiárové místnosti

Pokud jste milovníkem biliáru a rádi byste měli dokonalou atmosféru v místnosti, kde svou oblíbenou hru pravidelně hrajete, nástěnné zrcadlo Carryhome je rovněž tou správnou volbou. Krásně odráží světlo a prostor, čímž dokáže dokonalou atmosféru při vašem oblíbeném sportu.

Zkrátka a dobře, nástěnné zrcadlo Carryhome je skvělá volba pro každého, kdo hledá moderní a designové zrcadlo pro vlastní domov. Navíc je tento produkt vyroben z materiálů, na které se můžete spolehnout a záruka kvality, kterou vám firma Esrom poskytuje. Pokud hledáte dokonalou dekoraci pro svůj domov, klikněte na odkaz zde, a objednejte si nástěnné zrcadlo Carryhome!

Carryhome Nástěnné zrcadlo

Nástěnné zrcadlo Carryhome