Nová designová skříň Falco – luxusní kousek s 3d3s technologií v bílé barvě

Šatní skříň Sid nabízí dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.

Skříň je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.

Šatní skříň Falco - Sid

3d3s technologie

Jedním z klíčových prvků této skříně je 3d3s technologie, která umožňuje vytvořit matice tří rozměrů ze dvou desek o síle 12 mm. Díky tomu jsou spoje pevné a stabilní, a navíc se skládání skříně stává mnohem jednodušším.

Tato technologie navíc umožňuje zajistit, že skříň zůstane pevná a stabilní i v případě, že do ní budete uskladňovat těžké věci. Můžete si tak být jisti, že vaše věci budou bezpečně uloženy a navíc budou vypadat skvěle.

Praktické zásuvky

Součástí této skříně jsou i praktické zásuvky, které můžete využít např. na spodní prádlo. Díky nim bude veškerý obsah skříně důkladně uspořádaný a snadno dostupný. Zásuvky jsou konstruovány tak, aby se snadno vysouvají a zasouvají.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení skříně je vyobrazeno v doplňkových fotografiích a zahrnuje tyč na věšení oblečení a police. Tyč se nachází ve výšce cca 150 cm. Dveře skříně lze otevřít do úhlu 110°. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru a umožní vám uskladnit vaše věci tak, aby byly stále snadno dostupné.

Vnitřní vybavení skříně Falco

Další technické parametry

  • Hmotnost: 60 kg
  • Úložný prostor: ANO
  • Materiál: lamino 12 mm
  • Výška: 175,40 cm
  • Šířka: 116 cm
  • Hloubka: 49,5 cm
  • Záruka: 2 roky

Přemýšlíte o koupi této luxusní skříně pro svou ložnici nebo jiný prostor? Pak si určitě prohlédněte produktovou stránku www.sidonia.cz/produkt/falco-skrin-sid-3d3s-175-bila-2 a zjistěte více informací o této úžasné novince. S takovou skříní už se určitě nebudete muset trápit s nedostatkem úložného prostoru a budete mít své věci vždy po ruce.