Nová postel Xora: elegantní design a kvalitní kompozitní dřevo v bílé barvě!

Tato postel osloví především milovníky venkovského stylu. Pokud toužíte po klidném spánku v romantické atmosféře, postel Xora je tou správnou volbou. Její elegantní provedení a kvalitní materiály určitě upoutají vaši pozornost. Navíc je velmi pohodlná a nabízí velkorysou plochu lůžka o rozměru cca 140 x 200 cm (Š x D).

Kompozitní dřevo – proč je pro postel Xora ideální materiál?

Kompozitní dřevo je materiál složený z dřevotřísky a plastového pojiva. Má mnoho výhod oproti klasickému dřevu, jako je větší odolnost vůči vlhkosti a poškození. Navíc je lépe tvarovatelné a zpracovatelné. Proto je postel Xora vyrobena z právě z tohoto materiálu, který jí dodává eleganci a kvalitu.

Postel Xora v bílé barvě

Zdobené záhlaví a nožní část – detail, který jí dává nádech romantiky

Zdobené záhlaví a nožní část jsou malým detail, který dokáže změnit celkový vzhled postele. Postel Xora je velmi elegantní a romantická díky právě těmto zdobením. Pokud byste postel chtěli ještě více zvýraznit, doporučujeme ji umístit do místnosti v rustikálním stylu.

Detail zdobení na posteli Xora

Jak si můžete postel Xora pořídit?

Cena postele Xora nezahrnuje lamelový rošt, matraci, lůžkoviny a dekoraci. Ty si můžete dokoupit samostatně podle svých přání. Postel Xora je v prodeji na stránkách ONLINE AT,TYP 1916, kde si ji můžete objednat a nechat si ji doručit až domů. Rozměry postele jsou cca 147 x 80 x 209 cm (Š/V/H) a je k dostání v bílé barvě. Pokud hledáte romantickou postel, která vám zaručí pohodlný spánek, postel Xora je tou pravou volbou!

Klikněte zde pro nákup postele Xora na stránkách ONLINE AT,TYP 1916.