Praktická sklenička na zubní kartáčky MEXEN ZOJA v elegantním černém provedení


Sklenička na zubní kartáčky MEXEN z produktové řady ZOJA

Sklenička na zubní kartáčky MEXEN z produktové řady ZOJA je nezbytnou součástí každé koupelny. Je vyrobena ze skla, což ji dělá průhlednou a elegantní. Skleničku vyrábí značka MEXEN, která je specializována na koupelnové produkty.

Držák na skleničku je vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v černé povrchové úpravě. Tato úprava dodává celkovému vzhledu skleničky na zubní kartáčky MEXEN ZOJA eleganci a moderní styl. Černá barva dokáže dodat koupelně noblesní atmosféru.

Určeno k montáži na zeď

Sklenička na zubní kartáčky MEXEN ZOJA je navržena tak, aby byla připevněna na zeď. To znamená, že se nestane překážkou na umyvadle nebo v nádobíčku. Sklenička a její držák jsou vybaveny otvory pro uchycení na zeď a přiloženými šrouby.

Specifikace produktu:

  • Materiál: mosaz/sklo
  • Povrchová úprava: černá
  • Šířka: 67 mm
  • Výška: 95 mm
  • Vzdálenost od stěny: 115 mm

Podívejte se i na další produkty ze série ZOJA

Pokud se vám líbí design skleničky na zubní kartáčky MEXEN ZOJA, můžete se podívat i na další produkty ze série ZOJA. MEXEN nabízí koupelnové doplňky, jako jsou držáky na ručníky, drátěné koše na kosmetiku nebo odvětrávací mřížky. Všechny produkty série ZOJA jsou v moderním stylu a s černou povrchovou úpravou.

Vyzkoušejte si praktickou skleničku na zubní kartáčky MEXEN ZOJA v elegantním černém provedení. Je to skvělý způsob, jak dodat vaší koupelně moderní vzhled a zároveň si ulehčit organizaci věcí na umyvadle. Koupí skleničky MEXEN ZOJA získáte elegantní dojem a praktickou vychytanost v jednom balení.

Mexen Zoja sklenička na zubní kartáčky

Odkaz na produkt: https://www.velkynabytek.cz/produkt/sklenicka-na-zubni-kartacky-mexen-zoja-cerna