Rohová sedací souprava NEWARK v provedení MatVelvet 68


Popis sedací soupravy

Rohová sedací souprava NEWARK je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Konstrukce sedací soupravy je vyrobena kombinací tvrdého a měkkého dřeva. Možnost univerzálního rohu, pravá i levá. Sedací souprava je potažena luxusním potahem MatVelvet 68, který dodává celému zařízení moderní a elegantní vzhled.

Vlastnosti sedací soupravy

  • Možnost univerzálního rohu (pravý i levý)
  • Vyrobena z kombinace tvrdého a měkkého dřeva
  • Potah sedací soupravy – luxusní potah MatVelvet 68

Komfort a pohodlí

Rohová sedací souprava NEWARK nabízí vynikající komfort a maximální pohodlí. Díky svému potahu MatVelvet 68 je pružná a měkká, ale zároveň odolná a snadno udržovatelná. Díky kombinaci tvrdého a měkkého dřeva je konstrukce sedací soupravy velmi pevná a odolná, a to i při častém používání.

Potah sedací soupravy

Potah sedací soupravy je velmi důležitým prvkem každého nábytku. MatVelvet 68 je luxusní potah, který zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také moderní a elegantní vzhled. Tento potah je velmi pružný a měkký, což zaručuje maximální pohodlí při používání sedací soupravy.

Možnost univerzálního rohu

Univerzální roh sedací soupravy znamená, že můžete zvolit umístění rohu na pravé nebo levé straně dle Vašich individuálních potřeb. Tato možnost umístění nabízí větší flexibilitu a maximální využití prostoru v místnosti.

Sedací souprava NEWARK

Závěr

Rohová sedací souprava NEWARK v provedení MatVelvet 68 je vysoce kvalitní a elegantní kus nábytku. Vynikající komfort a maximální pohodlí Vám zaručí příjemné odpočinkové chvíle. Možnost volby pravého nebo levého univerzálního rohu přináší flexibilitu a snadnou přizpůsobivost do každé místnosti.

Pokud Vás zaujala tato sedací souprava, navštivte prosím stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-newark-provedeni-matvelvet-68, kde si můžete prohlédnout více informací a objednat si tento kus nábytku.