Rojaplast Křeslo BARS ARMCHAIR v nádherné velbloudí hnědé barvě!

Jednoduché, elegantní a zároveň praktické křeslo BARS, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu.

Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru, takže pokud hledáte křeslo, které bude vyhovovat oběma těmto oblastem, zvolte Rojaplast Křeslo BARS ARMCHAIR. Materiál, ze kterého je křeslo vyrobeno, je odolný vůči UV záření, takže křeslo zůstane krásné i při častém pobytu na slunci.

Rojaplast Křeslo BARS ARMCHAIR v nádherné velbloudí hnědé barvě

Křeslo Rojaplast BARS ARMCHAIR je nejen postaveno na solidní konstrukci, ale zároveň se pyšní i velice pohodlným posezem. Hloubka sedu činí 43 cm a výška opěrky zad 41 cm. To znamená, že se do křesla pohodlně usadí nejen dospělý, ale i dítě.

Kompozitní materiál vyztužený skelnými vlákny

Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Křeslo má nosnost až 150 kg, čímž je vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů.

Rojaplast Křeslo BARS ARMCHAIR v nádherné velbloudí hnědé barvě - možnost stohování

Jednou z výhod tohoto křesla je také možnost stohování. Díky čemuž křesla zabírají minimální prostor. To je šikovné například při úklidu domácnosti či při uskladnění křesel po sezóně.

Křeslo Rojaplast BARS ARMCHAIR v kombinaci se zahradním stolem

Prohlédněte si také naši nabídku zahradních stolů. Křeslo Rojaplast BARS ARMCHAIR se totiž velmi dobře kombinuje se zahradními stoly. Vyberte si z naší nabídky ten nejvhodnější stůl a můžete si vytvořit krásnou a pohodlnou zahradní sestavu.

Rojaplast Křeslo BARS ARMCHAIR v kombinaci se zahradním stolem

Zde vidíte křeslo Rojaplast BARS ARMCHAIR v kombinaci se zahradním stolem. Vidíte, jak krásně jsou tyto kusy nábytku sladěny. Kombinace křesel a stolu může být různá – můžete si sami vybrat, co nejlépe ladí s vaší zahradou nebo terasou.

Jak vidíte, křeslo Rojaplast BARS ARMCHAIR nabízí mnoho výhod – je odolné, pohodlné, pevné a navíc se dobře skládá. Navíc je křeslo velmi stylové a má krásnou velbloudí hnědou barvu, díky čemuž se hodí jak do moderních, tak i do tradičních interiérů.

Zkuste toto křeslo Rojaplast BARS ARMCHAIR hned teď a uvidíte, že nebudete litovat.