Stylová bílá knihovna Songmics – ideální nástěnná dekorace pro váš interiér!


Krásná a menší knihovnička nabízí skvělé místo pro vaše knihy, květiny nebo jakékoliv vaše oblíbené drobnosti. Výšku poliček si můžete nastavit dle své libosti. Knihovna je vyrobena i s ochranou proti pádu. I přes svou výšku je tato knihovna skvělou volbou pro jakýkoliv prostor ať už malý nebo velký. Knihovna je ozdobou domácnosti.

Potřebujete zajímavý prvek na vaší stěně?

Pokud hledáte jedinečný kousek, který by upoutal pozornost a zároveň měl praktické využití, tak je bílá knihovna Songmics tou nejlepší volbou pro vás. Její jednoduchý a moderní design se bude snadno sladit s vaším interiérem a zároveň poskytne další místo pro uložení vašich věcí.

Materiál a rozměry

Tato knihovna je vyrobena z kvalitního materiálu – dřevotříska + deska o střední hustotě (stupeň E1) s dýhou. Rozměry knihovny jsou 50 x 25 x 141,5 cm. Horní deska snese zátěž až 30 kg a poličky mají nosnost až 15 kg.

Songmics knihovna

Skvělá volba pro jakýkoliv prostor

Díky svým rozměrům je tato knihovna vhodná pro jakýkoliv typ místnosti. Jestliže máte malý byt, tak vám nabídne dostatek úložného prostoru pro vaše věci a zároveň nepřekáží v prostoru. Pokud máte větší byt nebo dům, tak můžete knihovnu umístit vedle sebe, či ji umístit zcela samostatně jako atraktivní kus nábytku.

Pokud chcete svou knihovnu ještě vylepšit, můžete na ni umístit rostliny nebo dekorativní předměty, které dokreslí pocit domova.

Závěr

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový kousek nábytku, tak je bílá knihovna Songmics tou nejlepší volbou pro vás. Díky svému jednoduchému a modernímu designu se snadno sladí s vaším interiérem a zároveň vám poskytne dostatek úložného prostoru.

Proč si vybrat knihovnu Songmics?

  • Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru
  • Ochrana proti pádu
  • Jednoduché nastavení výšky polic
  • Kvalitní materiál
  • Velký úložný prostor

Pokud máte zájem o nákup této knihovny, navštivte stránky Sidonia.cz