Zkuste atmosféru s malou vonnou svíčkou Woodwick – White Honey

Vonná svíčka WoodWick White Honey přináší dokonalé pohodlí u hořícího krbu. Její jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně vás přenese do nejkrásnějších vzpomínek a vytvoří nové v přívětivém a útulném prostředí. Pokud hledáte svíčku s dokonalým vonným zážitkem, White Honey je tou správnou volbou a můžete si ji zakoupit zde.

Složení svíčky

Vonná svíčka WoodWick White Honey je vyrobena ze směsi prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi. Díky této směsi poskytuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků a vonné esence jsou pečlivě vybírány, aby vyplnily místnost dlouhotrvající vůní.

Vonná svíčka WoodWick White Honey
Foto: atcomplet.cz

Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Zkuste si také dát pozor, aby před opětovným zapálením byl knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Vlastnosti svíčky

Vonět svíčkou WoodWick White Honey dokáže uvolnit vaše smysly a probudit emoce. Vůně bílého medu, sladkého kandovaného pomerančového květu s vanilkovou orchidejí a pečené karamelové tyčinky vám nabídne jedinečný a hřejivý pocit. Svíčka je balena v elegantním skleněném obalu, který se hodí jak do moderních, tak i tradičních interiérů. Díky dřevěnému knoflíku je působivý vizuální efekt a navozování dokonalé atmosféry plné pohody je zajištěno ihned po zapálení.

Vibrační kolečko
Foto: woodwick.cz

Jak si užít vonnou svíčku?

Pokud chcete svému domovu dodat útulnou atmosféru, sázíte na správnou položku. Vonnou svíčku můžete rozpálit kdykoliv během dne a užívat si sladkou vůni. Když budete přijímat návštěvy, podobným gestem jim uděláte pohodu a ukrojíte si z více než jen jednoho smyslu požitek. Díky vůni White Honey vytvoříte přátelské, rodinné a romantické prostředí, které si okamžitě zamilujete.

Rozpalte si vonnou svíčku už dnes a vychutnejte si kouzlo teplého domova. Objevte další exkluzivní produkty, které vám pomohou relaxovat a uvolnit tělo i mysl, na atcomplet.cz.